60 minút pre študentov ZADARMO!

následne 7 centov/min.
účtované po minútach

90 minút pre zamestnancov ZADARMO!

následne 7 centov/min.
účtované po minútach

Jazdite kdekoľvek a vráťte e-bicykel na príslušné stanoviská

Len tri kroky vás delia od vašej prvej jazdy

Po nainštalovaní mobilnej aplikácie ANTIK SmartWay, registrovaní platobných údajov v aplikácií z vašej platobnej karty a nabití minimálneho kreditu 10 Eur sa prihláste na stránke emobilita.tnuni.sk/voucher, kde obdržíte 6 miestny kód (voucher), ktorý si vložíte do mobilnej aplikácie. Po tomto kroku sa vám sprístupní možnosť požičať si e-bicykel za zvýhodnených podmienok uvedených v univerzitných tarifách. Pred samotným použitím odomknete bicykel načítaním QR kódu na riadidlách bicykla. Info o cenách tu.

Môžete jazdiť kdekoľvek v rámci mesta Trenčín, Púchov a v ich okolí do 20 km. (Pozor, e-bicykel má pri plnom nabití dojazd cca 45 km). Pri prerušení jazdy zvoľte na aplikácií „Prerušenie výpožičky“. Podmienkou je bicykel po skončení jazdy zaparkovať na nabíjacom stanovisku, odkiaľ bola realizovaná výpožička.

Po skončení jazdy zaparkujete bicykel na rovnakom nabíjacom stanovisku odkiaľ ste si bicykel požičali a uzamknete ho mechanickým potiahnutím páčky na zámku zadného kolesa. Bicykel 1x pípne a v aplikácii uvidíte info, že váš bicykel bol zaparkovaný na správnom mieste, vrátenie prebehlo úspešne a je pripravený pre ďalšieho záujemcu.

Cenník


Študent:
  • 1 hod. zadarmo
  • následne 7 centov/min.
  • účtované po minútach
Zamestnanec:
  • 1,5 hod. zadarmo
  • následne 7 centov/min.
  • účtované po minútach
Nie je nutná žiadna platba depozitu. V aplikácii ANTIK SmartWay je potrebné v Antik Pay peňaženke mať minimálny kredit na jazdu.
 
Depozit
0 € pre všetkých!
Minimálny kredit na jazdenie 5 €
 
Cena vrátenia
0 € - pri vrátení do aj mimo nabíjačky Antik
70€ - pri vrátení mimo zóny použitia