60 minút pre študentov ZADARMO!

následne 7 centov/min.
účtované po minútach

90 minút pre zamestnancov ZADARMO!

následne 7 centov/min.
účtované po minútach

Jazdite kdekoľvek a vráťte e-skúter na príslušné stanoviská

Len päť krokov vás delí od vašej prvej jazdy.

Po nainštalovaní mobilnej aplikácie ANTIK SmartWay, registrovaní platobných údajov v aplikácií z vašej platobnej karty a nabití min. kreditu 10 Eur sa prihlásite na stránke emobilita.tnuni.sk/voucher, kde obdržíte 6 miestny kód (voucher), ktorý si vložíte do mobilnej aplikácie. Po tomto kroku sa vám sprístupní možnosť požičať si e-skúter za zvýhodnených podmienok uvedených v univerzitných tarifách. (Ak ste sa už registrovali a požiadali o voucher pre požičanie e-biku, tento krok nie je potrebný).

Pred aktiváciou možnosti využívania e-skútra, ako dopravného prostriedku vyžadujúceho disponovať vodičským oprávnením min. v skupine B, je potrebné nahrať do aplikácie ANTIK SmartWay sken prednej a zadnej strany vášho vodičského preukazu. Do 24 hod. sa údaje overia, zaznamenajú a sprístupní sa možnosť požičiavať si e-skúter.    

Pred samotným použitím odomknete e-skúter načítaním QR kódu na riadidlách skútra. Info o cenách tu.

Odpojíte kábel z nabíjačky a schováte ho v priehradke pre kábel.

Stlačením symbolu „otvorenia zadného boxu“ na riadidlách otvoríte box a vyberiete helmu. Ak máte vlastnú helmu, tento krok preskočíte. V boxe sú tiež umiestnené doklady PZP a technický preukaz, je nutné ich existenciu skontrolovať.

Posadíte sa na e-skúter a sklopíte stojan. Prípadný spolujazdec musí mať tiež helmu.

Na displeji sa musí zobraziť zelený text „READY“. Môžete jazdiť kdekoľvek v rámci mesta Trenčín, Púchov a ich okolí do 25 km. (Pozor, skúter má pri plnom nabití dojazd cca 65 km). Podmienkou je e-skúter po skončení jazdy zaparkovať na rovnakom nabíjacom stanovisku, odkiaľ bola realizovaná výpožička. Po skončení jazdy odložíte helmu do boxu a v aplikácii zvolíte ukončenie jazdy s potvrdením vrátenia helmy, dokladov atď.  Zapojíte e-skúter do nabíjačky pripojením kábla zo skútra do elektrickej zásuvky na nabíjacom boxe. Odfotíte e-skúter z oboch strán. Aplikácia vám potvrdí ukončenie jazdy a e-skúter je pripravený pre ďalšieho záujemcu.

Cenník

Študent:
  • 1 hod. zadarmo
  • následne 7 centov/min.
  • účtované po minútach
Zamestnanec:
  • 1,5 hod. zadarmo
  • následne 7 centov/min.
  • účtované po minútach
Nie je nutná žiadna platba depozitu. V aplikácii ANTIK SmartWay je potrebné v Antik Pay peňaženke mať minimálny kredit na jazdu.
 
Depozit
0 € pre všetkých!
Minimálny kredit na jazdenie 5 €
 
Cena vrátenia
0 € - pri vrátení do aj mimo nabíjačky Antik
70€ - pri vrátení mimo zóny použitia